HSSC 61 is voor veel leden, donateurs, sponsors en vrijwilligers een tweede familie. Maar ook in deze familie gebeurt wel eens wat.
Langs deze weg verzoeken wij nieuws met betrekking tot jubilea, uitnodigingen, aankondigingen, geboortekaartjes en overlijdensberichten rechtstreeks te sturen naar het secretariaat.
Het gebeurt nu wel eens dat mensen zelf een kaartje ophangen op het prikbord en dat wij dit naar onze mening te laat signaleren. Ook gebeurt het nog al eens dat de club niet officieel geïnformeerd wordt. Men vergeet gewoon de club een kaartje te sturen. De post die naar sportcomplex “Het Plein” wordt verstuurd komt vaak niet aan, omdat wij geen gebruik maken van een brievenbus. Om hier zo zorgvuldig mee om te gaan doen wij het verzoek om deze familieberichten altijd te sturen naar de secretaris.
Hens de WithPleinstraat 64126 RT Hei-en Boeicopemail: secretaris@hssc61.nl
Wij zorgen dan voor publicatie op het prikbord en plaatsing op de website
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.